Novinky / buďte stále v obraze

Súdna sieň kniha Nahliadnite aj vy do zákulisia Súdnej siene! Využite aj vy jedinečnú možnosť nazrieť do zákulisia televíznej relácie!
Renáta Názlerová - Súdna sieň Kartárka Názlerová: Svoj osud chce mať pod kontrolou! Populárna Renáta Názlerová si nechala vyložiť aj to, ako dopadne jej nový projekt v Jojke.
Janka Buršáková Sudkyňa Janka Buršáková je slávna aj v zahraničí! Vďaka niekoľkým rokom na televíznej obrazovke ju poznajú aj za našimi hranicami.
Petra Palevičová, Janka Buršáková - Súdna sieň Buršáková a Palevičová bilancujú po tisícej kauze: Smrť dieťaťa ich rozplakala! Súdna sieň jubiluje, čo s ňou zažili za vyše päť rokov jej najznámejšie tváre?
Krst knihy Súdnej siene 6 Súdna sieň jubiluje: Jojka dnes uvedie neuveriteľnú tisícu kauzu! Stovky námetov, stovky príbehov, ktoré spája jediné – že sa skutočne stali.
Gabika - Súdna sieň Hrdinka v Súdnej sieni: Po hrozivej zrážke s kamiónom sa postavila pred kamery! V dnešnom prípade si zahrá neuveriteľne statočná žena.
Súdna sieň - Palevičová a jej lezenie po skalách Palevičová je extrémistka: Riskuje svoj život! Lezenie po skalách považuje za relax.
Aktuálna kauza Šmejdi - Súdna sieň Aktuálna kauza v Súdnej sieni: Šmejdi okrádajúci dôchodcov! Sú slovenské zákony na „šmejdov“ prikrátke? Sledujte Súdnu sieň!