Neviete si poradiť s výchovou svojho dieťaťa? Vieme o niečom, čo vám určite pomôže!

Niet nad rady od skúsených ľudí.

Dieťa má právo plakať, neposlúchať, klamať, vyvádzať. Vy ho máte s láskou usmerňovať a dopriať mu, aby sa učilo spoznávať hranice. Tento názor  patrí skúsenej mediátorke a spisovateľke Renáte Názlerovej, ktorá nedávno vydala novú knihu s príznačným názvom Návod na obsluhu dieťaťa. Tvár známa z jojkárskych projektov ako Súdna sieň, Ochrancovia či Súdna sieň vo svojom románe píše o rodičoch, deťoch a večnom spojení medzi nimi, ktoré nikdy nevyprchá.

Knižka nadväzuje na autorkin predchádzajúci, mimoriadne úspešný román Návod na obsluhu lásky. Aj tentoraz autorka predstavuje príbehy slovenských rodín, ktorým na malý moment do života vstupuje psychologička Tamara Koch, aby im ukázala, aký dôležitý je v živote nadhľad, ktorý prináša viac osohu ako hádky, humor, ktorý ponúka viac šancí na úspech ako zlosť. Aj ona však musí pripustiť, že niekedy je to ťažké, lebo osudu sa prikázať nedá, a v konečnom dôsledku sme všetci len ľudia. Hoci sa Tamarin osobný život veľmi zdramatizuje, v prípade svojich klientov zostáva naďalej vecná, mierne sarkastická, no vždy pripravená pomôcť, a to aj za cenu, že sa niekomu jej rady nebudú páčiť. Rady by totiž mali človeku otvoriť oči... a srdce.

Vyhrajte jednu z troch kníh Renáty Názlerovej a uľahčite si výchovu svojho dieťaťa! Stačí ak správne odpoviete na otázku: Kto sa stal krstnou mamou románu Návod na obsluhu dieťaťa? Správne odpovede posielajte spolu s kontaktnými údajmi na mailovú adresu: sutaz@joj.sk!

Zdroj foto: joj.sk, Profimedia

Autor: Lenka Filipová

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.